afb-logo-2019

Kurumsal

Hakkımızda

AFB Enerji Mühendislik İnşaat Taah. Paz. İç ve Diş Tic. Ltd. Şti, Alçak Gerilim Pano sektöründe “Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesi için alınmış Türkiye’nin en geniş tip test sertifikasyonuna” sahip; imalat, proje ve mühendislik şirketidir.

AFB Enerji; 8500 m²’lik imalat, 1500m² test, 2000m² idari alan olmak üzere toplamda 12.000 m²’lik bir tesisdeki 100’ü aşkın personeli ile yurtiçi ve yurtdışı altyapı ve üstyapı projelerinde hizmet veren uluslararası bir oyuncudur.

Kuruluş Amacımız

Büyük Atatürk’ün ifade ettiği gibi “Dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar” felsefesini şiar edinerek çıktığımız bu kutlu yolda, önce uluslararası normlara uygunluğumuzu tip test sertifikaları ve/veya doğrulamalar ile teyit eden dökümantasyonu oluşturup Türkiye’nin en büyük Alçak Gerilim Pano üreticisi olmak ve daha sonra küresel pazarlarda rekabetçi bir aktör olmaktır.


Kendi mühendisimizi, işçimizi eğiterek ve onlara vasıflar kazandırarak firmamızın ve ülkemizin iş gücünü geliştirmek bizi yetiştiren memleketimize borcumuzdur.

Misyonumuz

AFB Enerji Mühendislik olarak; ölçülebilir ve değerlendirilebilir veri odaklı bir sistem temelinde mümkün olan en düşük maliyetler ile verimli bir şekilde üretmek ve müşteri ihtiyaç ve taleplerini market dinamikleri doğrultusunda karşılamak önceliğimizdir. 22 yıllık faaliyet hayatımız boyunca kazandığımız tecrübeler temelinde AFB markasını yüksek kalite ve güvenilir üretim ile özdeşleştirmek arzumuz, gayretimiz ve kaidemizdir.

Vizyonumuz

AFB ENERJİ MÜHENDİSLİK olarak; Türkiye’ nin en büyük alçak gerilim pano üreticisi olmak temel vizyonumuzdur. Hızlı çözüm sunabilme yeteneğimiz ve yüksek kalitemiz ile firmamızı ve ülkemizi küresel pazarlarda en iyi şekilde temsil etmek temel hedefimiz ve önceliğimizdir.

Temel Hedefimiz

Dinamik ve deneyimli ekibiyle, iş birliği ve sinerji ortamında mühendislik ve üretim çalışmaları ile; ulusal ve küresel standartlara uygun olarak, talepte bulunan kurum ve kuruluşlara özel, fonksiyonel, kalitesi ile fark yaratan üretim ve tasarım hizmetleri sunarak kaliteyi, verimliliği ve sürdürebilirliği en yüksek seviyede tutarak, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ve teknoloji desteğiyle faaliyetlerini gerçekleştirmektir.

Organizasyon Şeması

Üyeliklerimiz

Elektromekanik Sanayiciler Derneği (EMSAD)
Ostim Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (OSİAD)
Elektrik Pano Üreticileri Derneği Kurucu Üye (EPAD)
Ankara Ticaret Odası (ATO)
Ankara Sanayi Odası (ASO)
İTÜ Vakfı
Elektrik Mühendisleri Odası (EMO)
AVERE TÜRKİYE Elektro Mobilite Derneği
Businessman pointing at his presentation on the futuristic digital screen

Entegre Sistem Politikamız

Elektrik panoları üretiminde ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti; çevrenin kirlenmesinin önlenmesi, iş sağlığı ve güvenliğini sağlayan ilkelere uymak ana amacımızdır.

Temel ilkemiz, üretimde müşteri ihtiyaçlarına ve memnuniyetine cevap verecek şekilde kaliteli üretim gerçekleştirmek; üretimde kullandığımız her türlü malzeme, kaynak kullanımı ile çevre kirliliğini azaltıcı önlemleri almak; işlerimizde çalışanlarımız ve tüm ilgili tarafların can güvenliğini ve sağlığını koruma amaçlı önleyici yaklaşım prensiplerine uygun davranmaktır.

Firmamız yukarıda belirtilen ilkeler doğrultusunda;

  • Müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde üretim yaparak müşteri memnuniyetini artırmak;
  • Çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenli bir iş ortamında çalışmalarını sağlayarak çalışan memnuniyetini artırmak;
  • Eğitim, araştırma ve geliştirme ile sürekli gelişimi sağlamak;
  • Eğitimli ve deneyimli personelimizle İSG kural ve talimatlarına uyarak, riskleri minimize ederek, kazaların oluşmasına engel olmak
  • Uygunluk yükümlülüklerini yerine getirdiğimizi taahhüt ederek
  • Kalıcı ve önleyici çözümlerle çevre kirliliğini önlemeye çalışmak ENTEGRE SİSTEM politikamızdır.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X